ورود |عضويت
يكشنبه 06 خرداد ماه 1403

شهید جهادگر شهرستان نطنز
Module Border Module Border
   

بسمه تعالی

 

وصيت نامه شهيد روح ا.. چراغي

 

 

خدایا تو دریای رحمتی . ما را در آن غسل ده ، که به جزء آن به دریاهای دیگر پاک نمی شویم ، خدایا فرموده ای شهید بس مقام والایی دارد شهدا نمرده اند ، بلکه در نزد تو روزی می خورند . پس تو را قسم به نام شهید ، به مقام شهید ، و ارج و قرب شهید ، مرا ببخش . و از رهروان شهدا قرار بده . خدایا تو را قسم به کودکا ن شهداء و ارواح شهدا از گناه من بگذر که دیگر طاقتم تاب شده است . به عزت و مقام شهدا نام شهید بر من قرار بده.

خدایا چندین بار است که به جبهه مشرف شده ام هر بار از بار اول دینم بهتر و کاملتر شده گویی در این دانشگاه یک درس نیست بلکه تمام درسها وجود دارد که باید از تمام آنها با نمرات عالی قبول شده و هرکس تمام دروس را مرور کرد شهید می شود.

کسانی هستند که با یک مرور تمام نمرات عالی را با معدل کلمه شهید میگیرند خدایا مرا هم از این نوع قبولیتها عنایت فرما البته با این استاد و رهبری که ما داریم ان شاءاله تمام قبول خواهیم شد.

پدر و مادر و برادران و خواهران و اقوام محترم راه ، راه خداست بشتابید از کاروان عقب نمانید . مردها چون حسین و زنها چون زینب از خواب بیدار شوید که دیگر فرصت کم شده است و وقت میگذرد ، بشتابید و برخیزید خدا راه را باز کرده است برای آنهائیکه بیدار باشند. خدا شما را بینا آفریده پس بشتابید و برخیزید خدا راه را باز کرده است برای آنهائیکه بیدار باشند. خدا شما را بینا آفریده پس بشتابید و تعجیل کنید زود ، زود جا نمانید ، پدر و مادرم من شما را دعا میکنم و شما مرا حلال کنید مبادا گریه کنید با صبر باشید و حوصله داشته باشید طاقت داشته باشید مبادا دشمن شاد شوید راه شهید راه حسین و راه حسین راه خداست آیا می شود از این راه گذشت ؟ خدایا پدر و مادرم را از من راضی و خشنود بگردان الهی از تو تمنای بخشش مقام حسین و هدایت را دارم و انسانها را به راه راست هدایت فرما. 

 

و السلام

 

Module Border Module Border
  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال مدیریت جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 442

عالی : 74%
خوب : 2%
متوسط : 3%
ضعیف : 21%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 191
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 191

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 2477730
Visitors بازديد هاي امروز: 677
Visitors بازديد هاي ديروز: 929

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1403/03/06 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نطنز
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا