ورود |عضويت
سه شنبه 05 مرداد ماه 1400

سامانه مجوزهای الکترونیکی کشاورزی - سماک

صفحه راهنما 

- برای استفاده بهینه از پرتال و رفع مشکلات بارگذاری صفحات ، از مرورگر Internet Explorer استفاده کنید.

- در صورتی که Header پرتال نطنز برای شما قابل مشاهده نیست نشانه آن است که نرم افزار Flash Player بر روی سیستم شما نصب نیست.

جهت دریافت نرم افزار مذکور کافی است روی لینک دانلود موارد مورد نیاز و مطالب آموزشی در سمت راست صفحه اصلی پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان موجود است  کلیک کرده و در صفحه ظاهر شده نرم افزار مورد نظر را دانلود و بر روی سیستم خود اجرا نمائید.

- کاربر گرامی هنگام عضو شدن در پرتال آدرس پست الکترونیک خود را بطور کامل و صحیح وارد کنید تا پیام های ارسالی از طرف سازمان به پست الکترونیک شما ارسال گردد.

- در صورتی که سؤال ، انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید روی لینک پرسش های متداول که در سمت راست صفحه اصلی پرتال قرار دارد کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده به منظور مشاهده پرسش و پاسخ های از قبل ارائه شده کافی است لینک بخش مورد نظر را کلیک کنید تا صفحه پرسش و پاسخ همان بخش برای شما نمایان شود و در صورتی که سؤال مورد نظر شما در لیست پرسش و پاسخ بخش مربوطه نبود می توانید در همان صفحه در کادر متن پیام سؤال و یا پیشنهاد خود را وارد کرده و در کادر Email پست الکترونیک خود را (در صورتی که می خواهید پاسخ برایتان ارسال شود) و در صورت تمایل نام و نام خانوادگی خود را وارد و روی کلمه ارسال کلیک کنید. بعد از بررسی سؤالات ارسالی ، سؤال به همراه پاسخ در همان صفحه ارائه می شود و اگر پست الکترونیک خود را هم ارسال کرده باشید پاسخ به پست الکترونیک شما نیز ارسال می گردد.

- در صورت مشاهده شماره تماس کارشناسان بخش های مختلف مدیریت کافی است روی لینک درباره ما در سمت راست صفحه اصلی پرتال قرار گرفته و از کشوی باز شده ، روی لینک شماره تلفن همکاران مدیریت  کلیک کنید و در پنجره ای که باز میشود شماره تماس کلیه همکاران و رایانه ها به طور دقیق ارائه شده است .

  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال مدیریت جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 302

عالی : 78%
خوب : 3%
متوسط : 3%
ضعیف : 16%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 131
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 131

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1261070
Visitors بازديد هاي امروز: 166
Visitors بازديد هاي ديروز: 800

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1400/05/05 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نطنز
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا